Slovak English German
projekt     Naša škola bola vybraná do projektu „Spolu proti obchodovaniu s ľuďmi“. Tento projekt je spravovaný Organizáciou otvorenej spoločnosti a podporený Nórskym finančným mechanizmom. V projekte je hlavný žiadateľ OZ Človek v ohrození a partnerskou organizáciou je nezisková organizácia Člověk v tísni – Slovensko. Tohto projektu sa zúčastňujú v rámci Slovenska len štyri stredné školy.Prvá aktivita prebehla v našej škole v decembri formou workshopu spojeného s premietaním dokumentárneho filmu o téme obchodovania so ženami a dievčatami. Ďalšia aktivita prebehne vo februári.
 
 

 

 

IMG 20160314 114104Druhá aktivita v rámci projektu „Spolu proti obchodovaniu s ľuďmi“ prebehla v našej škole 14. marca 2016. Zúčastnili sa jej dievčatá druhého ročníka. Po rozdelení do skupín si pripravovali výstupné aktivity projektu, ktoré prebehnú v apríli 2016.

Share